نسخه موبایل آر اس اس
کد خبر : 214948    
زمان مخابره : ۱۳۹۱/۲/۲۰  ساعت ۹ : ۵۶
حاجی بابایی ؛

پاداش پایان خدمت بازنشستگان آموزش وپرورش پرداخت شد

حاجی بابایی گفت: پاداش پایان خدمت بازنشستگان آموزش و پرورش به طور کامل پرداخت شده است

وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد پاداش پایان خدمت بازنشستگان آموزش و پرورش به طور کامل پرداخت شده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از ایرنا، 'حمید رضا حاجی بابایی' در گفت و گویی اظهار داشت: درطول سی سال گذشته پاداش بازنشستگان فرهنگی با دیرکرد بیش از یکسال پرداخت می شد اما امسال درهفته معلم پاداش همه بازنشستگان بطور کامل پرداخت شد.

وی از پرداخت به موقع حقوق معلمان وپاداش پایان خدمت بازنشستگان خبرداد و افزود: تلاش می شود بگونه ای برنامه ریزی شود که فرهنگیان در همان ماه اول بازنشستگی، پاداش پایان خدمت خود را دریافت کنند و این موضوع از همین ماه انجام خواهد شد.

وزیر آموزش وپرورش در مورد وضعیت بکارگیری دانشجویان تربیت معلم ورودی 88 اظهار کرد: این موضوع درمجلس و دولت در دست بررسی است وعلت تعویق در بررسی آن همزمانی رسیدگی به این موضوع درمجلس با موضوع اصلاحیه بودجه در روزهای پایانی سال بود.

وی گفت: دانشجویان یاد شده بورسیه آموزش وپرورش نیستند و قانونی برای استخدام آن ها وجود ندارد اما به دلیل آن که در رشته های آموزشی وپرورشی تحصیل کرده اند، می توانند در این زمینه مفید واقع شوند.

حاجی بابایی در مورد مسکن مهر فرهنگیان یادآور شد بررسی این موضوع درحوزه مسوولیت وزارت تعاون است و کار آموزش و پرورش دراین بخش تنها مساعدت و زمینه چینی است.