نسخه موبایل آر اس اس
کد خبر : 199347    
زمان مخابره : ۱۳۸۹/۱۲/۱۱  ساعت ۱۷ : ۲۱

جلسه استانی هیئت دولت در خرم آباد تشکیل شد

جلسه هیئت دولت با حضور رئیس جمهور و اعضای کابینه دولت به منظور بررسی روند پیشرفت مصوبات دور اول و دوم سفرهای استانی به لرستان برگزار شده است و در این جلسه همچنین تصمیمات و مصوبات جدیدی برای دور سوم اتخاذ می‌شود
جلسه استانی هیئت دولت در دور سوم سفرهای استانی رئیس جمهور و اعضای دولت بعد از ظهر امروز در محل استانداری لرستان تشکیل شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، جلسه هیئت دولت با حضور رئیس جمهور و اعضای کابینه دولت عصر امروز به منظور بررسی روند پیشرفت مصوبات دور اول و دوم سفرهای استانی به لرستان برگزار شده است و در این جلسه همچنین تصمیمات و مصوبات جدیدی برای دور سوم اتخاذ می‌شود.
در این جلسه گزارش وزرا و معاونان از جلسات شورای اداری شهرستان های استان لرستان به اطلاع رئیس جمهور و سایر اعضای کابینه دولت می‌رسد و بر اساس آن تصمیماتی به منظور حل مسائل و مشکلات این استان گرفته می‌شود.
همچنین تصمیمات و مصوبات اتخاذ شده در کارگروه فرهنگ و هنر استان لرستان در جلسه استانی هیئت دولت برای تصمیم نهایی مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.
یادآور می‌شود، هیات دولت در دور اول سفرهای استانی به استان لرستان 168 مصوبه و و در دور دوم 207 مصوبه داشته که در دور اول 86درصد و در دور دوم 68 درصد آنها اجرایی شده است.