نسخه موبایل آر اس اس
کد خبر : 206861    
زمان مخابره : ۱۳۹۰/۷/۱۲  ساعت ۹ : ۰
اختصاصي/وزير راه و شهرسازي:

اعطاى وام مسکن مهر فقط برای ساخت مسکن است

علی نیکزاد درباره زمان وضعیت پروژه راه‌آهن غرب کشور گفت: بخشی از این پروژه باید فایناس و از طریق فاینانس یکی از کشورها احداث شود، البته تلاش می کنیم بخشی از مسیر این راه آهن را تا کرمانشاه توسط وزارت راه و شرکت های داخلی به اتمام برسانیم و ادامه مسیر تا خسروی را فاینانس کنیم
علی نیکزاد درباره استفاده برخی ها از وام مسکن مهر برای خرید مسکن اظهار داشت: این وام فقط برای ساخت مسکن است و هیچ گونه وامی با عنوان وام مسکن مهر برای خرید خانه تعلق نمی گیرد و به کسی داده نشده است.
وزیر راه و شهرسازی در گفت وگوی اختصاصی با پایگاه اطلاع رسانی دولت درباره زمان وضعیت پروژه راه‌آهن غرب کشور اظهار داشت: بخشی از این پروژه باید فایناس و از طریق فاینانس یکی از کشورها احداث شود، البته تلاش می کنیم بخشی از مسیر این راه آهن را تا کرمانشاه توسط وزارت راه و شرکت های داخلی به اتمام برسانیم و ادامه مسیر تا خسروی را فاینانس کنیم.
نیکزاد همچنین در پاسخ به سوالی درباره استفاده برخی از از وام مسکن مهر برای خرید مسکن اظهار داشت: این وام فقط برای ساخت مسکن است و هیچ گونه وامی با عنوان وام مسکن مهر برای خرید خانه تعلق نمی گیرد.
وی درباره وضعیت پروژه های مسکن مهر در شهر جدید پرند هم گفت: اگر واحدهای مسکن مهر به طور کامل به اتمام نرسند، به مالکان تحویل داده نمی شوند. پس این که برخی ها می گویند؛ در واحدهای پرند هنگام ورود متقاضیان به خانه های خود کارگران از ورود آنها جلوگیری می کنند، صحت ندارد.
وزیر راه و شهرسازی افزود: واحدهایی که از سوی پیمانکاران ترکیه در شهر جدید پرند ساخته شده، مدت زمانی است که به اتمام رسیده اما به دلیل مشکلاتی که در زمینه آب و برق دارد، هنوز افتتاح نشده و به مردم تحویل داده نشده است.