نسخه موبایل آر اس اس
کد خبر : 197190    
زمان مخابره : ۱۳۸۹/۱۰/۱۱  ساعت ۱۱ : ۱۲
مديرعامل صندوق بازنشستگي:

وام ضروری به بازنشستگان کشوری پرداخت می شود

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری: 10دی‌ماه آخرین مهلت ثبت‌نام برای وام ضروری بازنشستگان بود؛براساس بودجه پیش‌بینی شده حدود 60 هزار نفر از بازنشستگان واجد شرایط ، وام ضروری دریافت می کنند که با استقبال زیاد بازنشستگان، امکان قرعه کشی وجود خواهد داشت؛مبلغ این وام بین 500 هزار تا یک میلیون تومان است
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با یادآوری پرداخت وام ضروری به بازنشستگان،افزود:استقبال و ثبت نام متقاضیان دریافت وام ضروری بیش ازپیش بینی این صندوق بوده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از ایرنا،ایراندخت عطاریان، مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری ،با یادآوری اینکه 10دی‌ماه آخرین مهلت ثبت‌نام برای وام ضروری بازنشستگان بود، افزود: براساس بودجه پیش‌بینی شده حدود 60 هزار نفر از بازنشستگان واجد شرایط ، وام ضروری دریافت می کنند که با استقبال زیاد بازنشستگان، امکان قرعه کشی وجود خواهد داشت.
عطاریان مبلغ این وام را بین 500 هزار تا یک میلیون تومان عنوان کرد و گفت: پرداخت این وام در قالب اقساط 36 ماهه و با سود و کارمزد 12 درصد به بازنشستگان ارایه می‌شود.
وی توضیح داد: در صورت تایید وام بازنشسته متقاضی، مبلغ آن به شماره حساب سپهر وی واریز و از طریق پیام کوتاه به نامبرده اطلاع‌ رسانی خواهد شد.
ثبت‌نام وام ضروری بازنشستگان از 10آذرتا پایان روز دهم دی‌ماه انجام شد.