نسخه موبایل آر اس اس
کد خبر : 189922    
زمان مخابره : ۱۳۸۹/۳/۲۲  ساعت ۱۲ : ۵
وزير آموزش و پرورش خبر داد:

پرداخت حقوق خردادماه فرهنگیان براساس احکام جدید

حاجی بابایی با تاکید بر پرداخت 5/3 میلیون تومان به فرهنگیان بازنشسته پیش از موعد تا روز پنجشنبه، بیستم خردادماه از تلاش و کوشش این وزارتخانه برای تامین و پرداخت باقیمانده پاداش پایان خدمت این دسته از فرهنگیان خبر داد.
وزیر آموزش و پرورش گفت: حقوق و مزایای خرداد و معوقه ماه‌های فروردین و اردیبهشت فرهنگیان براساس احکام جدید پرداخت خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از ایسنا، دکتر حاجی بابایی با تاکید بر پرداخت 5/3 میلیون تومان به فرهنگیان بازنشسته پیش از موعد تا روز پنجشنبه، بیستم خردادماه از تلاش و کوشش این وزارتخانه برای تامین و پرداخت باقیمانده پاداش پایان خدمت این دسته از فرهنگیان خبر داد.

وی همچنین درباره برنامه‌های تابستانی دانش‌آموزان گفت: تابستان پرنشاط و باطراوتی را برای دانش‌آموزان تدارک دیده‌ایم.

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به راه‌اندازی پایگاه‌های تابستانی اوقات فراغت در سراسر کشور تصریح کرد: بر این اساس از امکانات مدارس برای خدمت‌رسانی به دانش‌آموزان استفاده خواهیم کرد.

حاجی بابایی درباره گسترش فرهنگ قرآنی در مدارس خاطرنشان کرد: در سال تحصیلی90-89 اولویت کاری امور تربیتی در سراسر کشور، آموزش صحیح قرآن به دانش‌آموزان است.

حاجی بابایی در پایان از عزم جدی این وزارتخانه برای آموزش شنا در دوره ابتدایی خبر داد و خاطرنشان کرد: دانش‌آموزان در پایه سوم ابتدایی یکی از مهارت‌های رشته شنا را فرا خواهند گرفت.