نسخه موبایل آر اس اس
کد خبر : 189509    
زمان مخابره : ۱۳۸۹/۳/۷  ساعت ۲۳ : ۳۸

ثبت‌نام از کارمندان متقاضی خروج از تهران

کارکنان علاقه‌مند با مراجعه به سایت امکان خواهند یافت تا اطلاعات مورد نیاز را وارد و پس از تکمیل فرم‌های تایید شده User Name و Password دریافت و سپس از همین مسیر اقدامات انجام شده خود را در خصوص تقاضای ثبت شده رصد کنند
معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور برای اجرای برنامه کمک به خروج کارکنان از تهران، پایگاه اطلاع‌رسانی ویژه‌ای راه‌اندازی کرده که متقاضیان با ثبت‌نام در آن می‌توانند از مزایای این خدمت دولت برخوردار شوند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، در این پایگاه که به نشانی http://enteghali.ir هم اکنون در اختیار همه کاربران است، آمده ‌است: متعاقب تاکید رییس جمهور و با هدف فراهم کردن تسهیلات لازم برای انتقلال کارکنان دولت از شهر تهران به اقصی نقاط کشور، کارگروه انتقالی با مسئولیت و ریاست معاون اول رییس جمهور و عضویت تنی چند از وزرای و با دبیری معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی رییس جمهور تشکیل و در گام نخست، آیین‌نامه تسهیلات اعطایی به کارکنان متقاضی انتقال از شهر تهران در 27 اسفند 88 تدوین و به همه دستگاه‌های اجرایی و استانداران سراسر کشور ابلاغ شد که مفاد آیین نامه و تسهیلات پیش گفته در سایت قابل مشاهده است.
به منظور ساماندهی امر انتقال کارکنان دولت از شهر تهران، دبیرخانه کارگروه انتقال در معیت معاونت حقوقی، امور مجلس و استان‌های معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور ایجاد و هماهنگی‌های لازم با استانداران سراسر کشور به عمل آمده است.
کارکنان علاقه‌مند با مراجعه به سایت امکان خواهند یافت تا اطلاعات مورد نیاز را وارد و پس از تکمیل فرم‌های تایید شده User Name و Password دریافت و سپس از همین مسیر اقدامات انجام شده خود را در خصوص تقاضای ثبت شده رصد کنند.
متقاضیان باید از مجموع استان‌های کشور، سه استان و از هر استان سه شهرستان را انتخاب کنند تا امکان استفاده بهینه از آنان در دستگاه اجرایی استانی فراهم شود.
توافقات اولیه با وزارت مسکن و شهرسازی و بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران برای اعطای تسهیلات زمین، مسکن و وام انجام شده است که جزییات آن و همچنین تفاهم نامه‌های دستگاه‌های زیربط و بانک‌های عامل در اطلاعیه‌های بعدی از طریق همین سایت به اطلاع متقاضیان ارجمند خواهد رسید.
علاوه بر کارکنان مشمول مدیریت خدمات کشوری، دستگاه‌های موضوع ماده 117 قانون مدیریت خدمات کشوری (دستگاه‌هایی که از مفاد قانون مدیریت مستثنی هستند) نیز در صورت موافقت دستگاه‌های یاد شده می‌توانند به شرط پذیرش مفاد آیین نامه اعطای تسهیلات و شیوه نامه اجرایی آن از تسهیلات مقرر بهرمند شوند.
از دیگر مصوبات کارگروه انتقال اعطای تسهیلات به کارکنان بازنشسته مقیم و ساکن شهر تهران است که جزییات آن در اطلاعیه‌های بعدی به اطلاع خواهد رسید.
جلسه هماهنگی معاونان پشتیبانی و توسعه منابع انسانی استانداری سراسر کشور در سوم خرداد 1389 با حضور وزیر کشور، معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور و سایر مسئولان ذی‌ربط در وزارت کشور تشکیل و در خصوص فراهم کردن مقدمات متقاضیان هماهنگی لازم به عمل آمد.
بر اساس مصوبه کارگروه انتقالی، وزارت علوم مکلف شد تسهیلات لازم را برای انتقال دانشجویان متقاضی انتقال از شهر تهران و همچنین فرزندان دانشجوی کارکنان متقاضی کارکنان را از شهر تهران فراهم کند.
از دیگر مصوبات کارگروه انتقال، انتقال شرکت‌ها و موسسات وابسته به دستگاه‌های اجرایی کشور و شهر تهران است که فهرست شرکت‌ها و موسسات اخیر الذکر در سایت قابل مشاهده است. موسسات یاد شده با کلیه کارکنان به استان‌های دیگر کشور منتقل خواهند شد.
ایسنا در بخش دیگری از گزارش خود آورده است: مکاتبات و رایزنی‌های لازم با استانداران سراسر کشور برای فراهم کردن مقدمات و زیر ساخت‌های لازم برای پذیرش موسسات مذکور در بند فوق به عمل آمده است.
به منظور استفاده بهینه از خدمات این سایت در استانداری‌های سراسر کشور در نظر است جلسه آموزشی حضوری و به صورت متمرکز از طرف دفتر فناوری اطلاعات معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور برگزار شود. ضمنا CD آموزشی چند رسانه‌ای به همین منظور تهیه و در جلسه مذکور در اختیار مسئولان قرار خواهد گرفت.

* جزئیات تسهیلات دولت براى انتقال کارمندان از تهران
هیأت وزیران در جلسه 23 اسفند 88 بنا به پیشنهاد مشترک معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس‌جمهور و معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رییس‌جمهور و به استناد اصل یکصد و سی و هشتم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، آیین‌نامه اعطای تسهیلات به کارکنان دستگاه‌های اجرایی متقاضی انتقال از شهر تهران را به تصویب رساند.
بر اساس آیین‌نامه اعطای تسهیلات به کارکنان دستگاه‌های اجرایی متقاضی انتقال از شهر تهران، دستگاه‌های اجرایی مکلفند در فرایند استخدام رسمی و پیمانی ضمن رعایت قوانین و مقررات مربوط به ویژه در مورد برگزاری آزمون و رعایت اصل برابری فرصت‌ها، تسهیلات لازم را برای کارکنان مشمول این آیین‌نامه فراهم نمایند.
بر این اساس، در صورت انتقال کارمندان رسمی و پیمانی به دستگاه اجرایی دیگر یا واحدهای دیگر همان دستگاه اجرایی، پست سازمانی کارمند از دستگاه اجرایی در سایر شهرها بجز کلان‌شهرهای مبدأ کسر و به سقف پست‌های سازمانی دستگاه مقصد اضافه می‌شود.
اعتبارات مربوط به حقوق و مزایای کارکنان منتقل شده در چارچوب اختیارات هیأت وزیران موضوع جابجایی اعتبارات دستگاه‌های اجرایی با تأیید معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رییس‌جمهور از جهت رعایت مقررات به دستگاه مقصد منتقل می‌شود.

* مزایای انتقال از تهران
طبق این آیین‌نامه، مزایای بی‌سابقه‌ای برای کارمندانی که از تهران به شهرهای کوچک منتقل شوند در نظر گرفته شده است که در چارچوب آن، هدیه انتقال به میزان یک ماه حقوق و مزایای مستمر به کارکنان پرداخت خواهد شد. همچنین در مورد مشمولان این آیین‌نامه هزینه جابجایی محل خدمت و هزینه سفر به میزان صد در صد علاوه بر هزینه‌ةای مورد عمل در مقررات افزایش می‌یابد.

* برداشتن سقف اضافه کار
بر اساس مصوبه دولت، دستگاه‌های اجرایی مکلفند در مورد افراد مشمول این آیین‌نامه ترتیبی اتخاذ نمایند که مشمول معافیت از محدودیت 50 درصد اضافه‌کار موضوع ذیل بند 9 ماده 68 قانون مدیریت خدمات کشوری شوند.
طبق بند 9 ماده 68 قانون مدیریت خدمات کشوری، مجموع مبالغ قابل پرداخت تحت عنوان اضافه کار به هر یک از کارمندان نباید از حداکثر 50درصد حقوق ثابت و فوق‌العاده‌های وی تجاوز نماید اما در هر دستگاه اجرایی حداکثر تا 20درصد کارمندان آن دستگاه که به اقتضای شغلی، اضافه کار بیشتری دارند از محدودیت سقف 50مستثنی هستند که بر اساس مصوبه دولت، برای کارمندان متقاضی انتقال از تهران سقف اضافه کار وجود نخواهد داشت.

* دریافت وام با شرایط آسان
بر اساس بخش دیگری از مصوبه دولت به منظور تسهیل انتقال کارمندان از تهران، شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی موظف شد با رعایت قوانین و مقررات در سقف امتیاز حق شاغل، تسهیلات لازم را برای مشمولان این آیین‌نامه فراهم نماید.
همینطور بانکهای دولتی مکلفند طبق ضوابط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران نسبت به اعطای تسهیلات وام بابت ودیعه مسکن، خرید مسکن، تعمیرات مسکن، خرید خودرو و کالای خانگی در حداکثر سقف مقرر در مقررات بدون سپرده‌گذاری و نوبت‌گذاری اقدام نمایند.

*هدیه ازدواج
بعلاوه، مقرر شد از محل اعتبارات خدمات رفاهی دستگاه مربوط حسب مورد (دستگاه مبدأ یا مقصد) هدیه ازدواج به میزان یک ماه حقوق و مزایای متعلقه به کارمند منتقل شده پرداخت شود. ضمنا پرداخت هدیه یادشده مانع از پرداخت سایر امتیازات قانونی که توسط دستگاه پرداخت می‌شود، نخواهد بود.

*امکانات ورزشی و بهداشتی رایگان
همچنین وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مکلف شده است ترتیبی اتخاذ نماید که کارمندانی که در اجرای این آیین‌نامه انتقال می‌یابند و همچنین همسر و فرزندان تحت تکلف آنان، هر دو سال یک بار به صورت رایگان تحت معاینات پزشکی توسط دانشگاه‌های علوم پزشکی یا مراکز خدمات بهداشتی و درمانی تحت پوشش وزارت یاد شده قرار گیرند.
سازمان تربیت بدنی نیز مکلف است با رعایت قوانین و مقررات مربوط تسهیلات لازم را برای برخورداری کارمندان انتقالی و همسر و فرزندان آنان از امکانات ورزشی تحت پوشش سازمان تربیت بدنی در محل انتقال، به طور رایگان فراهم نماید.

*سقف امتیازات برای خدمت در مناطق محروم
بر اساسم صوبه دولت، کارمندانی که به مناطق کمتر توسعه یافته و بد آب و هوا انتقال می‌یابند با رعایت قوانین و مقررات مربوط و در شرایط مساوی از حداکثر سقف امتیاز مقرر (حسب مدرک تحصیلی) در بند (1) ماده (68) قانون مدیریت خدمات کشوری برخوردار خواهند شد.
طبق بند 1 ماده 68 قانون مدیریت خدمات کشوری، فوق‌العاده مناطق کمتر توسعه یافته و بدی آب و هوا برای مشاغل تخصصی که شاغلین آنها دارای مدارک تحصیلی کارشناسی ارشد و بالاتر می‌باشند تا به میزان 25درصد امیتاز حقوق ثابت و برای سایر مشاغل تا 20درصد حقوق ثابت هر کدام از کارمندان واجد شرایط پرداخت خواهد شد.

*الزام به پذیرش درخواست متقاضیان
بر اساس مصوبه دولت، تمامی دستگاه‌های اجرایی مکلفند بر اساس درخواست کارمند با رعایت ضوابط و مقررات مربوط نسبت به پذیرش درخواست آنان مبنی بر انتقال اقدام نمایند.

*نقش جمعیت شهرهای مقصد در بهره‌مندی از امتیازات
امتیازات موضوع این آیین‌نامه با توجه به شاخص جمعیت شهرها، به این شرح است که کارمندانی که شهرهای با جمعیت تا 100هزار نفر منتقل می‌شوند از 100درصدی امتیازات مصوب فوق بهره‌مند خواهند شد.
این رقم برای کارمندانی که به شهرهای 100هزار نفر تا 200هزار نفر منتقل شوند 75درصد، 200هزار نفر تا 400هزار نفر 65درصد، 400هزار نفر تا 600هزار نفر 55درصد، 600هزار نفر تا 900هزار نفر 45درصد و برای کارمندانی که به شهرهای با جمعیت بالای 900هزار نفر منتقل شوند 30درصد تعیین شده است.

*نحوه شمولیت بر کارکنان دستگاه‌های غیردولتی
بر اساس مصوبه دولت، آن دسته از کارمندان دستگاه‌های اجرایی که مشمول مستثنیات ماده 117 قانون مدیریت خدمات کشوری می‌باشند ،دستگاه‌هایی همچون نهادها، موسسات و تشکیلات و سازمانهای زیر نظر مستقیم مقام معظم رهبری، وزارت اطلاعات، نهادهای عمومی غیر دولتی، اعضاء هیات علمی، و قضات هیاتهای مستشاری دیوان محاسبات، شورای نگهبان، مجمع تشخیص مصلحت نظام، مجلس خبرگان رهبری و نیروهای نظامی و انتظامی، منوط به اینکه به یکی از واحد‌های تابع یا وابسته به دستگاه متبوع در شهرستانها (به جز کلان‌شهرها) منتقل شوند، حسب مورد طبق ضوابط مورد عمل و از محل اعتبارات دستگاه متبوع از مزایای این آیین‌نامه برخوردار خواهند شد.

*امکان افزایش تسهیلات تشویقی
بر اساس این آیین‌نامه، دستگاه‌های اجرایی می‌توانند علاوه بر تسهیلات مقرر در این آیین‌نامه و به منظور جلب رضایت کارمندان خود برای انتقال از شهر تهران به سایر شهرهای کشور (به استثنای شهرهای استان تهران و کلان‌شهرها) تسهیلاتی را با توجه به ظرفیت‌ها و امکانات موجود و در چارچوب قوانین و مقررات مورد عمل و با تأیید معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رییس‌جمهور پیش‌بینی نمایند.
استانداران، مسئول اجرای این آیین‌نامه و ساماندهی نیروهای انتقالی می‌باشند و موظفند با توجه به درخواست داوطلب و نیاز دستگاه‌های اجرایی در شهرستان‌ها و بخش‌ها، اقدامات لازم را به عمل آورند.
همچنین اعطای تسهیلات مربوط به مصوبه 12 شهریور 86 دولت، در مواردی که در این آیین‌نامه پیش‌بینی نشده باشد، به مشمولان متقاضی انتقال از تهران بلامانع است.

*امکان استفاده کارکنان قراردادی
بر اساس مصوبه دولت، کارکنان قراردادی و عناوین مشابه که با دستگاه‌های اجرایی قرارداد مستقیم منعقد کرده باشند، می‌توانند همانند کارکنان رسمی و پیمانی مشابه از تسهیلات این آیین‌نامه برخوردار شوند.
معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رییس‌جمهور موظف است بار مالی ناشی از اجرای این آیین‌نامه را در بودجه سالانه دستگاه‌های اجرایی پیش‌بینی نماید.
معاونت‌های توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس‌جمهور و برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رییس‌جمهور موظفند گزارش شش ماهه عملکرد دستگاه‌های اجرایی ملی و استانداران را به رییس‌جمهور ارائه کنند.
این آیین‌نامه که از اول فروردین 89 لازم‌الاجراست از سوی محمدرضا رحیمی معاون اول رییس‌جمهور ابلاغ شده است.
نظرات ارسال شده
اميد
با سلام
آيا كارمند دفاتر خدمات الكترونيك شهرداري تهران مي توانند درخواست انتقال به شهرستان داشته باشند؟
37
5
پيمان توحيدي
من تازه ميخوام اقدام کنم اگه اجرا بشه عالي ميشه. ممنونم رئيس جمهور دوستت داريم.
10
5
ج لاهوتي
آيا براي کارمندان شرکت هاي خصوص که تمايل به خروج از تهران دارند نيز فکري شده است در صورت جواب مثبت اطلاع رساني فرمائيد
32
5
شهروز افشار
بنظرم بايد فکري براي کارمندان ادارات غير دولتي نيز بشود
15
0
محمد رضا مقدس بيات
اگر اين طرح كارشناسي شده است پس چرا هنوز سازمان زندانها كه جز دستگاههاي ممنونه نيست با انتقال كارمندان خود مخالفت مي كند مگر طبق مصوبه هيات دولت قرار نبود با انتقال هر كارمندي كه تقاضاي جابجايي دارد مخالفت نشود? آيا بهتر نيست مسوولان محترم: كارمندان متقاضي را از سر در گمي خلاص كنند. متاسفانه هيچ كس پاسخگو نيست.من سال 86 نيز درخواست انتقال خود را كتبا اعلام كردم ولي تاكنون بي نتيجه مانده است.واقعا براي رفع بلاتكلفي كارمندان چه تدبيري انديشيده شده است؟
6
0
ابراهيم قره داغي
خيلي خيلي هم عالي
1
1
اسلامي
چرا نهادي مثل بنياد شهيد از بقيه دستگاه هاي اجرايي دربحث انتقال كارمندان به شهرستان جهت جابجايي به يك دستگاه ديگر استثناءشده است من پزشك هستم فرزند شهيد هستم ازاستخدام در بنياد شهيد پشيمان هستم ولي چاره اي ندارم چه كنم
9
0
فريده فردوسيان
در مورد افرادي که شغل آزاد دارند و تمايل به خروج از تهران دارند چه فکري شده است؟
19
3
باقر
در مورد اشخاصي که قبلا از تهران به شهرهاي کوچکتر منتقل شده اند ولي نميخواهند به تهران بر گردند چه اقدامي بايد بکنند؟
5
0
حسن مفرد
آيا كاركنان شركتي خدماتي در دانشگاه تهران هم مي توانند از اين موضوع استفاده كنند من مسئول كامپيوتر در يكي از قسمتهاي دانشگاه هستم با پست خدماتي( شركتي ) مشغول به تحصيل جهت گرفتن گواهي ديپلم كامپيوتر آيا من مي توانم انتقالي بگيرم
16
2

با سلام و خسته نباشيد خدمت مسولان
اگر کارمندان قراردادي (ديپلم و غيره) درخواست انتقال بدهند چه تظميني در رابطه با امنيت شغلي آنها وجود دارد آيا رسمي ميشوند يا خير؟ امنيت شغلي براي تصميم گيري ما ملاک ميباشدو از اولويت برخوردار است، با تشکر و احترام
31
3
كارمند قراردادي شركت نفت و گاز پارس
با سلام و خسته نباشيد،اگه دولت محترم لطف كنند و كارمندان قراردادي را به شرط خروج از تهران رسمي كنند ما حتما از تهران خارج ميشيم بدون مطالبه حتي يك مورد از اين امكانات اميدوارم دولت كريمه در اين جهت هم گامي بردارند
32
1
بابايي
اگر امکاني فراهم گردد که کارکناني که از تهران منتقل مي شوند، يک درجه ارتقاء در نوع قرارداد داشته باشند آنگاه تمايل به رفتن از تهران بيشتر خواهد شد. آيا اين امکان وجود دارد؟ خواهشمند است در اين مورد اهتمام گردد.
10
2
س.پ
لطفاً امکان انتقالي کارمندان رسمي و پيماني و قراردادي در شهرهاي پرجمعيت و آلوده ديگر از جمله شهر مقدس قم را نيز فراهم نمائيد.
6
4
ابراهيمي
آياکارمنداني که طبق بخشنامه سال 86منتقل شده اند تسهيلات بخشنامه جديد هم شامل آنها ميشود؟
13
2
طيبه غزلي چهرمي
طرح خوبي است اگر خوب اجرا شود با اين توضيح که نهايت تسهيلات را بايد براي اين کار در نظر گرفت. از نظر من بايستي دو نوع وام در نظر گرفت: 1) وام قرض الحسنه در اقساط فوق بلند مدت و 2) وامي که به صورت پاداش است و بدون باز پرداخت...
در مورد زمين هم فکر مي کنم بايستي بآ متراژ بالا و به صورت هديه تقديم ملت کرد .
خداييش براي زميني که متعلق به خودمون هست که نبايد پولي از ما گرفته شود.
اميدوارم که همينطور باشد.
6
0
صالح
اگر انتقالي کارمندان بازنشسته هم مورد حمايت دولت کريمه قرار گيرد در جهت هدف تخليه ساکنين تهران موثر خواهد بود
25
3
کارمندان قراردادي دانشگاه
با سلام اگر کارمندان قراردادي ديپلم رسمي شوند ما هم به نوبه خود درخواست انتقال ميدهيم . ولي تسهيلات ديگر دولت واقعا ارزشش را ندارد که شهر و ديار خود را ترک کنيم.
30
2
نظرات ارسال شده
اميد
با سلام
آيا كارمند دفاتر خدمات الكترونيك شهرداري تهران مي توانند درخواست انتقال به شهرستان داشته باشند؟
37
5
پيمان توحيدي
من تازه ميخوام اقدام کنم اگه اجرا بشه عالي ميشه. ممنونم رئيس جمهور دوستت داريم.
10
5
ج لاهوتي
آيا براي کارمندان شرکت هاي خصوص که تمايل به خروج از تهران دارند نيز فکري شده است در صورت جواب مثبت اطلاع رساني فرمائيد
32
5
شهروز افشار
بنظرم بايد فکري براي کارمندان ادارات غير دولتي نيز بشود
15
0
محمد رضا مقدس بيات
اگر اين طرح كارشناسي شده است پس چرا هنوز سازمان زندانها كه جز دستگاههاي ممنونه نيست با انتقال كارمندان خود مخالفت مي كند مگر طبق مصوبه هيات دولت قرار نبود با انتقال هر كارمندي كه تقاضاي جابجايي دارد مخالفت نشود? آيا بهتر نيست مسوولان محترم: كارمندان متقاضي را از سر در گمي خلاص كنند. متاسفانه هيچ كس پاسخگو نيست.من سال 86 نيز درخواست انتقال خود را كتبا اعلام كردم ولي تاكنون بي نتيجه مانده است.واقعا براي رفع بلاتكلفي كارمندان چه تدبيري انديشيده شده است؟
6
0
ابراهيم قره داغي
خيلي خيلي هم عالي
1
1
اسلامي
چرا نهادي مثل بنياد شهيد از بقيه دستگاه هاي اجرايي دربحث انتقال كارمندان به شهرستان جهت جابجايي به يك دستگاه ديگر استثناءشده است من پزشك هستم فرزند شهيد هستم ازاستخدام در بنياد شهيد پشيمان هستم ولي چاره اي ندارم چه كنم
9
0
فريده فردوسيان
در مورد افرادي که شغل آزاد دارند و تمايل به خروج از تهران دارند چه فکري شده است؟
19
3
باقر
در مورد اشخاصي که قبلا از تهران به شهرهاي کوچکتر منتقل شده اند ولي نميخواهند به تهران بر گردند چه اقدامي بايد بکنند؟
5
0
حسن مفرد
آيا كاركنان شركتي خدماتي در دانشگاه تهران هم مي توانند از اين موضوع استفاده كنند من مسئول كامپيوتر در يكي از قسمتهاي دانشگاه هستم با پست خدماتي( شركتي ) مشغول به تحصيل جهت گرفتن گواهي ديپلم كامپيوتر آيا من مي توانم انتقالي بگيرم
16
2

با سلام و خسته نباشيد خدمت مسولان
اگر کارمندان قراردادي (ديپلم و غيره) درخواست انتقال بدهند چه تظميني در رابطه با امنيت شغلي آنها وجود دارد آيا رسمي ميشوند يا خير؟ امنيت شغلي براي تصميم گيري ما ملاک ميباشدو از اولويت برخوردار است، با تشکر و احترام
31
3
كارمند قراردادي شركت نفت و گاز پارس
با سلام و خسته نباشيد،اگه دولت محترم لطف كنند و كارمندان قراردادي را به شرط خروج از تهران رسمي كنند ما حتما از تهران خارج ميشيم بدون مطالبه حتي يك مورد از اين امكانات اميدوارم دولت كريمه در اين جهت هم گامي بردارند
32
1
بابايي
اگر امکاني فراهم گردد که کارکناني که از تهران منتقل مي شوند، يک درجه ارتقاء در نوع قرارداد داشته باشند آنگاه تمايل به رفتن از تهران بيشتر خواهد شد. آيا اين امکان وجود دارد؟ خواهشمند است در اين مورد اهتمام گردد.
10
2
س.پ
لطفاً امکان انتقالي کارمندان رسمي و پيماني و قراردادي در شهرهاي پرجمعيت و آلوده ديگر از جمله شهر مقدس قم را نيز فراهم نمائيد.
6
4
ابراهيمي
آياکارمنداني که طبق بخشنامه سال 86منتقل شده اند تسهيلات بخشنامه جديد هم شامل آنها ميشود؟
13
2
طيبه غزلي چهرمي
طرح خوبي است اگر خوب اجرا شود با اين توضيح که نهايت تسهيلات را بايد براي اين کار در نظر گرفت. از نظر من بايستي دو نوع وام در نظر گرفت: 1) وام قرض الحسنه در اقساط فوق بلند مدت و 2) وامي که به صورت پاداش است و بدون باز پرداخت...
در مورد زمين هم فکر مي کنم بايستي بآ متراژ بالا و به صورت هديه تقديم ملت کرد .
خداييش براي زميني که متعلق به خودمون هست که نبايد پولي از ما گرفته شود.
اميدوارم که همينطور باشد.
6
0
صالح
اگر انتقالي کارمندان بازنشسته هم مورد حمايت دولت کريمه قرار گيرد در جهت هدف تخليه ساکنين تهران موثر خواهد بود
25
3
کارمندان قراردادي دانشگاه
با سلام اگر کارمندان قراردادي ديپلم رسمي شوند ما هم به نوبه خود درخواست انتقال ميدهيم . ولي تسهيلات ديگر دولت واقعا ارزشش را ندارد که شهر و ديار خود را ترک کنيم.
30
2